geri


MacBook Air
Aşkı Hafife Almayın
Çok sevdiğiniz Mac, sizi kendine yeniden aşık edecek. Daha ince ve daha hafif tasarımı, göz alıcı retina ekranı ve yüzde yüz geri dönüştürülmüş alüminyum kasası ile dikkat çeken MacBook Air, her şeyi yapabilen bir dizüstü bilgisayar.

MacBook Air, MsaNet Bilgisayar güvencesiyle sizlerle…

MacBook
Gücü İnceliğinde
MacBook, eksiksiz bir Mac deneyimini şimdiye kadarki en ince ve en hafif şekliyle sunuyor. Daha hızlı SSD’ler ve 3.6 GHz’e kadar Turbo Boost işlem hızı sayesinde dosyaları açmak gibi günlük işlerden daha ileri düzey işlemlere kadar ihtiyacınız olan gücü sağlıyor.


MacBook Pro
Şimdi Daha Profesyonel
MsaNet Bilgisayar güvencesiyle satışa sunulan MacBook Pro, bilgisayarlarda çıtayı yepyeni bir düzeye yükseltiyor. Yüksek performanslı işlemcilere ve belleğe, gelişmiş grafiklere, olağanüstü hızlı depolama çözümlerine ve çok daha fazlasına sahip MacBook Pro ile daima fikirlerinizin peşinden gidin.

iMac
Hızlı Depolama Kıvrak Zeka
Yeni iMac, yepyeni işlemcilere, en ileri grafik teknolojilerine, yenilikçi depolama alanlarına ve daha yüksek bant genişliği sunan bağlantılara sahip. Ve tüm bu özellikler, iMac’in bugüne kadarki en parlak ve en renkli retina ekranında hayat buluyor. Böylece size çok daha etkileyici bir deneyim sunuyor.

iMac Pro
Profesyonel İşi
Fotoğrafçılardan video editörlerine, 3D animasyon sanatçılarından müzisyenlere, kadar tüm profesyoneller iMac’i çok seviyor. Şimdiye kadar bir Mac’te bulunan en güçlü işlemcilerin ve grafik teknolojilerinin yanı sıra en gelişmiş depolama, bellek ve donanımlara sahip iMac Pro ile en iyi fikirleriniz en büyük yapıtlarınıza dönüşüyor.

Mac Pro
İnanılmaz Yaratıcılık
Mac Pro’nun üretiminde bir bilgisayarı oluşturan her şey olabilecek en iyi ve en ileri teknolojiyi geliştirmek için yeniden ele alındı: grafik teknolojileri, depolama, genişletme seçenekleri, işlem gücü ve bellek. Her şey bir araya geldiğinde daha öncekilerden bütünüyle farklı bir sonuç ortaya çıktı: Mac Pro

Mac mini
Mini Dev
Mac mini muhteşem bir bilgisayar olmakla kalmıyor, aynı zamanda ev otomasyonunda kullanılan sistemlerden devasa boyutlardaki render farm’lara kadar her şeye güç veriyor. İster canlı bir konserde ses motoru çalıştırın, ister geliştirdiğiniz en son iOS uygulamasını test edin, Mac mini harika bir fikirle harika bir sonuç arasındaki en kısa mesafe.

iPhone Xs Max
Dev Ekrana Hoş Geldiniz

iPhone Xs Max, iPhone’da sevdiğiniz her şeyi çok daha ileri bir seviyede ve bugüne kadarki en büyük iPhone ekranı ile sunuyor. Çığır açan çift kamera, bir telefonda kullanılan en akıllı ve en güçlü çip ve daha da hızlı FaceID ile yepyeni bir iPhone deneyimi sağlıyor.

iPhone Xs
Sıra Dışı Materyaller

iPhone Xs, bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en sağlam cama sahip. Üstelik akıllı A12 Bionic çipi ve 512 GB’a varan depolama alanı ile size şimdiye dek görmediğiniz bir hız, performans ve akıcılık sunuyor.

iPhone XR
Üstün Akıllı Olağanüstü Alımlı

iPhone XR, bir iPhone’da şimdiye kadar sunulan en uzun pil ömrüyle geliyor. Sektördeki en gelişmiş LCD ekranı, hızlı performansı, suya ve sıçramalara dayanıklı tasarımı ve altı yeni büyüleyici renk seçeneği ile iPhone XR, MsaNet Bilgisayar güvencesiyle Türkiye’de!

iPhone 8
Parlak Zeka

iPhone 8, yepyeni cam dizaynı ile çok şık bir tasarım sunuyor. Dünyanın en sevilen kamerasına sahip iPhone 8, kablosuz şarj olabilme özelliğiyle size kablosuz bir gelecek vaat ediyor. Daha önce mümkün olmayan artırılmış gerçeklik deneyimleri sunan iPhone 8, MsaNet Bilgisayar güvencesiyle sizlerle…

iPhone 7
Karşınızda iPhone 7

iPhone 7, gelişmiş kamera sistemleri, üstün performansı ve pil ömrü, etkileyici stereo hoparlörleri, canlı ve renkli ekranı ile size eksiksiz bir telefon deneyimi sağlıyor. Her milimetresiyle çok güçlü bir telefon olan iPhone 7, şimdi MsaNet Bilgisayar güvencesiyle mağazalarda ve teknoloji marketlerde!

iPad Pro (Yeni)
Karşınızda Yeni iPad Pro

Yeni iPad Pro, bir iPad ile yapabileceğiniz her şeyi yeniden tanımlıyor. Tümüyle yeni, tümüyle güçlü, tam ekran tasarımıyla baş döndürücü olan Yeni iPad Pro, bugüne kadarki en gelişmiş teknolojilerle donatılarak baştan aşağı yeniden yaratıldı.

MsaNet Bilgisayar-iPadPro
MsaNet Bilgisayar-iPadPro
iPad Pro 10.5 inç
En İyisini İsteyenlere En İyisi

iPad Pro, modern bir bilgisayardan beklediğiniz her şeyi ve ötesini sunuyor. O an yapmanız gereken şey ne olursa olsun, iPad Pro ile hepsinin üstesinden gelebilirsiniz. Çoğu dizüstü bilgisayardan daha yüksek güce sahip olan iPad Pro’nun kullanımı da bir o kadar kolay!

iPad
Hem Güçlü Hem Verimli

Apple’ın klasiği iPad adeta bir bilgisayar gibi. Ama hiçbir bilgisayar gibi de değil.

Her görevi yerine getirebilecek kadar güçlü, her yere götürebileceğiniz kadar taşınabilir. Ve ister dokunarak ister klavyeyle veya kalemle, dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bir kolaylık sağlıyor.


iPad Mini 4
Küçük Canavar

Gördüğünüzden çok daha fazlasına hazır olun. iPad mini 4 ile benzersiz bir performansı ve gücü elinizde tutun. Şimdi her zamankinden daha ince ve hafif olmasına rağmen, fikirlerinizi daha da ileriye taşımanıza yardımcı olacak kadar güçlü.
 

Ürün Grupları

Apple Cep Telefonu
Apple Cep Telefonu Aksesuarları
Apple Mouse
Apple Kulaklık ve Mikrofon
Apple Oynatıcılar
Apple Akıllı Saat
Apple Notebook
Apple Tablet
Apple Tablet Aksesuar

detay

Apple

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.