geri

A4Tech markası 24 yıldır dünya pazarında yer almakta ve giriş cihazlarının üretiminde dünya lideridir. A4Tech ürünlerinin temel farklılıkları yenilik, yüksek teknoloji ve ergonomidir.

Şirketin başkanı tarafından yönetilen A4Tech mühendisleri tarafından sunulan çözümler gerçekten eşsiz. Robert Cheng - A4Tech Şirketi'nin Kurucusu ve Baş Teknoloji Mühendisi - BT pazarındaki son trendleri göz önüne alarak, kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılayan ürünler yaratıyor. Sonuç olarak, A4Tech yüksek kaliteli, ergonomik, şık ve modern ürünler üretir. Aynı zamanda, tüm A4Tech ürünleri diğer piyasa katılımcıları ile fiyat oranında önemli ölçüde faydalanmaktadır.

A4Tech oyun cihazları dünyadaki oyuncular tarafından iyi bilinmektedir. Oyun fareleri A4Tech teknolojisi "Absolute Control Cursor", "Triple Click" düğmesine, benzersiz bir çözüm olan "Five-Button Navigator" özelliğine sahiptir. Tüm A4Tech oyun farelerinde bir çözünürlük değiştirme düğmesi, ayarlanabilir yanıt süresi ve artan veri aktarım hızı vardır. Çoğu oyun faresinde, fareyi tek bir tıklamayla herhangi bir oyun eylemi gerçekleştirecek şekilde programlamanıza izin veren dahili bellek bulunur. 2010 yılında A4Tech, Rus Dünya Siber Oyunlar finalinin resmi manipülatörü oldu.

Bugün A4Tech yeni bir konfor seviyesi sunuyor: “Çift tıklatma” düğmesine sahip bir fare; kulaklık, mikrofon ve USB girişleri / konektörleriyle ultra ince klavyeler; cilde bir allık ipucu veren hava iyonlaştırıcı klavyeler, arkadan aydınlatmalı web kameraları ve çok daha fazlası. En son gelişmeler arasında A4Tech - yenilikçi V-Track teknolojisine sahip fareler, bir subwoofer ile hoparlörlerde görüntülenen kürk, kulaklık dahil düzensiz ve kabartmalı yüzeylerde çalışmalarına izin veriyor.

ÜRÜN GRUPLARI

A4tech Klavye & Mouse Set
A4tech Klavye
A4tech Mouse
A4tech Kulaklık ve Mikrofon
A4tech Web Kamerası

detay

A4tech

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.