geri

Global bir lider depolama çözümleri sağlayıcısı olan ACARD Technology Corp, 1996 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana ACARD, IC tasarım ve depolama çözümleriyle uğraşmaktadır. IDE ve SCSI Kontrolör alanlarında, ACARD kendi temel teknolojilerine sahiptir ve yüksek bir itibara sahiptir. ACARD, geniş ürün yelpazesi ile küçük, orta ve büyük şirketler sunar: işlemci, RAID SOC, denetleyici yongaları, SAS / SCSI / SATA / IDE / USB RAID denetleyicileri, SCSI-IDE / SATA / SAS çeviriciler, CD / DVD / BD teksir, RAID alt sistemleri, NAS, DVR için harici depolama, SATA RAM Disk ve CD / DVD kayıt yazılımı. ACARD'ın ürünleri dünya genelindeki PC, Macintosh kullanıcıları ve OEM müşterilerine dağıtılmaktadır. ACARD, en güvenilir, uyumlu ürünü, zamanında teslimatı ve rekabetçi fiyatı sağlamayı taahhüt eder.

 

TEKNIK YENILIK

Enerjilerimizi en son teknolojinin geliştirilmesine adadık. AR-GE yeteneklerimiz IC tasarımı (analog, dijital ve karışık modlar), BIOS / Sürücü / AP tasarımı ve sistem entegrasyonunu içerir. Çözümlerimiz hızlı, keskin ve esnektir. ACARD, IC tasarım, yazılım, donanım uygulaması ve entegrasyonunun kilit teknolojileri ve know-how'ına sahip. SCSIDE (SCSI-IDE köprüsü)

Yenilikçi kabiliyetimizin en iyi kanıtı. Çekirdek motoru, SAS, SATA, Ethernet ve CPU çekirdeğini bir çipte birleştiren ileri teknolojilerle genişletilecektir. Bu buluş aracılığıyla, bir kullanıcı eski bir cihazı ağ bağlantılı bir depoya dönüştürebilir; Böylece, depolama kullanılabilirliğini arttırmak.

detay

Acard

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.