geri

Masaüstü Bilgisayar İçin En İyi AMD İşlemci Modelleri ve Özellikleri


AMD İşlemci denilince ilk akla gelen, bilgisayarın beyni olması özelliğidir. Bilgisayarın en hayati parçası olan AMD İşlemci seçerken, bilgisayarınızda üstün performans ve hızlı işlem yeteneği elde etmek için birtakım özelliklere dikkat etmekte fayda var. İyi bir işlemcinin kalitesi, yüksek fiyatıyla değerlendirilemez. Çekirdek sayısı, kapasitesi ve soğutucusunun olup olmaması da bir bilgisayar işlemcisinin rahat bir performans sunmasını etkiler.

Oyun İçin AMD İşlemci Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


En iyi ekran kartına sahip de olsanız, iyi bir AMD İşlemci olmadan oynadığınız oyun aradığınız tadı vermeyecektir. Öncelikle iyi bir AMD İşlemci ve sonrasında dilerseniz yükseltebileceğiniz iyi bir ekran kartı ile bilgisayar oyunlarında sınırsız bir eğlence zevki yaşayabilirsiniz. AMD İşlemci modelleri özellikle tasarruflu güç tüketimi ile oyun severler için tamamen tüketici dostu bir işlemci olma özelliğine sahip. 
AMD İşlemcinin oyun severleri mutlu eden diğer bir muhteşem özelliği de iyi bir dahili ekran kartına sahip olması. Soğutucusu ile oyun eğlencenize ara vermeden dilediğiniz kadar tadını çıkarabilirsiniz. 

 

detay

Amd

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.