geri

AOC MONİTÖR ÖZELLİKLERİ

IPS Paneli
InDesign'da fotoğraf, video veya dergi mizanpajı izlemeniz veya en sevdiğiniz oyunu oynamanız farketmez - içeriğinizin gördüğünüz her açıdan mükemmel görünmesini istiyoruz. Bu ekranın parlak renkler üreten ve geniş görüş açıları sunan gelişmiş bir IPS paneliyle gelmesinin nedeni budur. Bu sayede, görüntüler - sizin veya yanınızda oturan arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızın - hangi açıdan baktığınıza bakılmaksızın ekrana bakarken, görüntüler her zaman mükemmel ve doğru görünür.


Yüksekliği ayarlanabilir stand
Refahınızı önemsiyoruz. Bu yüzden bu monitör, çalışırken, oynatırken veya video izlerken mükemmel duruşunuzu bulmanıza yardımcı olan yükseklik ayarlama seçenekleri sunar. AOC monitörünüzü gereksinimlerinize uyarlamak sadece yorgunluğu azaltmanıza ve vücudunuzu sağlıklı tutmanıza yardımcı olmaz. Sonunda, sizin ve ekibinizin ne yaparsanız yapın, daha iyi sonuçlar elde etmesini sağlar.


Entegre Hoparlörler
Dahili hoparlörler, aileniz, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla buluşmayı kolaylaştırır. Filmler, müzik, oyunlar ve daha fazlası için, harici hoparlörleri bağlama zorunluluğu olmadan kaliteli sesin keyfine varacaksınız.

detay

Aoc

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.