geri

Kurumsal ve orta ölçekli ürünler

Dönüşümünüzü başlatın ve geleceğinizi dijital bir organizasyon olarak gerçekleştirin. Dell EMC'den sunucular, depolama, veri koruma, yakınsak ve birleştirilmiş çözümler içeren BT altyapısı ile modernize edin. Dell'in dönüştürücü bilgisayarları ve ekranları ile elinizden gelenin en iyisini yapma gücü verin.

Bulut
Doğru bulut platformu, bulut işletim modeli ve Dell EMC hizmetleri ile kritik iş uygulamalarının performansını en üst düzeye çıkarın.

Birleştirilmiş Altyapı
BT dönüşümünüzü Dell EMC bütünleşik altyapısı ile hızlandırın; tamamen entegre bilgi işlem, ağ iletişimi, depolama ve veri korumasını tek bir platformda yapın.

Veri koruması
Dell EMC veri koruma ve yedekleme cihazları ve yazılımları ile şirket içi ve buluttaki verilerinizi koruyun, arşivleyin ve kurtarın.

Veri depolama
Kurumsal ve orta ölçekli pazarlar için birincil, dosya ve nesne veri depolama dizileriyle verilerinizin değerini açın. Herhangi bir ölçekte herhangi bir iş yükü için teslim edin.

Hyperconverged Altyapı
BT altyapınızı Dell EMC HCI cihazları, raf ölçekli sistemler ve VMware ile birlikte tasarlanan çözümler de dahil olmak üzere Ready Node çözümleri ile modernleştirin.

Orta Ölçekli Ürünler
Orta ölçekli işletmelerin büyümesi için PC'ler ve aksesuarlar, ölçeklenebilir altyapı ve güvenlik ürünleri de dahil olmak üzere Dell Technologies ürünlerini keşfedin.


Açık ağ teknolojileri ile seçimi arttırın ve yeniliği benimseyin. Veri merkezinden, kampüse ve uç ortamlara kadar sizi kapsıyoruz.

PC'ler ve Ekranlar
Dell OptiPlex masaüstü bilgisayarlar, Precision iş istasyonları, hepsi bir arada Latitude PC'ler ve aksesuarlar ile başarılı olmak için işgücünüzü güçlendirin.

Sunucular
Web, kurumsal ve yüksek ölçekli uygulamalar için tasarlanmış Dell EMC PowerEdge raf, kule ve modüler altyapı sunucuları ile iş başarısını artırın.

Ürün Grupları

Dell Masaüstü PC
Dell Monitörler
Dell Sunucular
Dell All In One Pc
Dell İş İstasyonları
Dell Sunucu Yazılımları
Dell Mini PC
Dell Notebook

detay

Dell

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.