geri

BELLEK
Mushkin yüksek performanslı belleği, özel uyumluluk gereksinimlerinize ve performans hedeflerinize uyacak şekilde çeşitli ürün seçeneklerinde bulunur.  


YARIİLETKEN SÜRÜCÜLER
Mushkin Solid-State diskler size daha hızlı ve daha güvenli yapma gücü verir. Mushkin'in Ödüllü sürücüleri, PC'niz için yapabileceğiniz en iyi performans yatırımlarından biridir. 

FLASH BELLEK 
Günlük kullanımdan profesyonelliğe kadar, bu flaş ürünler olağanüstü hızlar, büyük kapasiteler ve efsanevi Mushkin güvenilirliği sunar. 

USB FLASH SÜRÜCÜLER 
Piyasadaki en hızlı yüksek performanslı USB sürücülerden en güvenilir OTG USB 3.1 sürücüsüne kadar Mushkin tüm beklentilerinizi karşılayan ve aşan bir sürücüye sahiptir. 


GÜÇ BANKALARI
İster gün boyu bir programla isterse dış mekanda bir kaçamakla dolu olun, Mushkin batarya paketleri, mobil cihazları güvenli ve güvenilir bir şekilde saklamak için önemli bir araçtır. 

KLAVYELER
Mushkin Keyboard'lar sadece en iyi malzemeleri kullanarak sağlam ve her bir durum için en üst düzey deneyimi sağlayacak şekilde ömür boyu süren tuş vuruşlarına dayanacak şekilde üretildi. 

detay

Mushkin

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.