geri

Er ya da geç, küçük işletmeniz veri depolama için daha fazla alana ihtiyaç duyacaktır. E-postalar, belgeler, sunumlar, veritabanları, grafikler, ses dosyaları ve elektronik tablolar biçimindeki bilgiler, çoğu şirketin can damarıdır ve işinizi yürüten ve koruyan uygulamalar çok fazla disk alanı gerektirir. Ek olarak, bir dizi eğilim depolama için artan açımızı körüklemektedir:

Yasal nedenlerden dolayı, birçok küçük işletme şimdi beş veya daha fazla yıl öncesine ait e-posta iletilerini arşivliyor.

Virüslerin ve casus yazılımların yaygınlığı, her zamankinden daha fazla depolama kapasitesi gerektiren daha da uyanık yedeklemeler gerektirir.

Bir yazılım uygulamasının veya işletim sisteminin her yeni sürümü, öncekinden daha fazla sabit diskli gayrimenkul talep eder.

Video gibi büyük medya dosyalarını kaydetme ve bunları bir ağdaki kullanıcılar için kullanılabilir hale getirme ihtiyacı, daha karmaşık depolama çözümleri için talep oluşturuyor.

Bilgiyi saklamak ve depolamayı yönetmek, bir şirketin sahne arkası başarısı için kritik öneme sahiptir. Neyse ki, hem gerçek depolama hem de depolama alanının konumu için küçük işletmeler için birçok seçenek vardır. Genellikle, en iyi çözüm, farklı depolama seçeneklerinin bir birleşimidir.

Peki, sizin için neyin en iyi olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Öncelikle, depolama gereksinimlerinizi hem kapasite hem de fiziksel konum açısından değerlendirmek isteyeceksiniz. O zaman bu ihtiyaçlara en uygun depolama seçeneklerine bakmalısınız. Son olarak, seçtiğiniz depolama çözümlerini uygulamak için bir plan geliştirmeniz gerekir.

detay

Depolama Çözümleri

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.