geri

Personel devam kontrol sistemleri sayesinde personelin devamlılık durumu ayrıntılı bir şekilde kontrol ve takip edilebilir. Bu sistem personelin işe giriş çıkış zamanlarını kaydeder. Bu kayıtlar sayesinde söz konusu personelin devamlılığı ve genel olarak iş durumu hakkında detaylı bilgi edinmek mümkün olur.

Bu sistem personel ile ilgili diğer belirlemeleri yapabilmeye de imkan sağlar. Buna göre sistemde kaydedilen bilgiler doğrultusunda; mesai durumu (fazla, gecikmeli ya da az mesai), vardiya zamanları, firmada hangi bölgelere erişebilir olduğuna dair belirlemeler, maaş durumunun net bir şekilde belirlenmesi gibi pek çok işlem, kısaca; PDKS olarak da ifade edilen personel devam kontrol sistemleri ile mümkün olmaktadır.

Personel Devam Kontrol Sistemleri Çeşitleri

Personel devam kontrol sistemi iki ana kısımdan oluşur. Birinci kısım donanım, ikinci kısım ise yazılımdır. Donanım kısmı bir cihazdan, yazılım kısmı ise söz konusu cihaz ile uyumlu bir yazılımdan (bilgisayar programı) oluşur.

Sistemin donanım kısmı farklı çeşitlerde olabilmektedir.

Başlıca çeşitler;

Parmak izi okuyucu sistemleri - Bu sistemler personelin parmak izini 0,3 saniye gibi bir sürede okuyabilen kusursuz sistemler olup, daha bir çok özelliğe de sahiptir.
Yüz tanıma Sistemleri - Gelişmiş optik teknoloji sayesinde her bir insana özgü biyometrik tanımlamayı yapar ve çok kısa sürede yüz okumasını gerçekleştirir. Daha pek çok özelliğe sahiptir.
Kartlı geçiş sistemleri - Personele özel kartı okuyabilen sistemlerdir.
Bu çeşitler arasında hangi birinin tercih edileceği ise; işletmenin ihtiyaç ve talebinin yanı sıra, sistemin kurulacağı alanın da belli başlı özelliklerine göre belirlenmelidir. Bu sayede en iyi verimlilik ve tam kontrol elde edilebilecektir.

Personel Devam Kontrol Sistemleri için Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz

Personel devam kontrol sistemleri her işletme modeli için uygun niteliktedir. En küçük işletme modelinden, büyük holdinglere kadar pek çok model için uygulanabilecek bu sistemin yazılım kısmında sizlere pek çok özellik sunulmaktadır. Kullanımı kolay arayüz ve zengin kullanım özellikleri ile tam anlamıyla işletmenizin ihtiyaç ve talebine uygun bir sistem geliştirilmiş oluyor.

Sistem hakkında çok daha fazla bilgi ve talep için lütfen iletişime geçiniz.

detay

Personel Takip Sistemleri

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.