geri

Tüm BT Sitenizi Tara
Lansweeper'ın Ağ Bulma özelliği sayesinde eksiksiz ve güncel bir envanter oluşturun. Windows, Linux ve MAC aygıtlarını tarayın. Henüz dağıtılmamış veya ağınızla bağlantısı kesilmemiş yazıcıları, yönlendiricileri ve anahtarları bulup düzenleyin ve varlıkları izleyin. Ayrıntılı bir ağ envanteri oluşturmak için ağınızdaki SNMP etkin cihazları keşfedin.

Aracısız Ağ Bulma
Lansweeper Deepscan motoru ağınızdaki tüm varlıkları keşfeder. Lansweeper'ın gelişmiş tarama yöntemleriyle BT keşfinizi hemen başlatın ve çalıştırın ve makinelerinize herhangi bir yazılım yüklemenize gerek kalmadan BT'nizi keşfedin. BT Varlık Yönetimi'ndeki en büyük engellerden birini ortadan kaldırın ve değerli zaman ve kaynaklardan tasarruf edin .

Entegrasyon Yoluyla Konsolidasyon
Lansweeper DeepScan Discovery teknolojisine ek olarak Lansweeper,   varlıkları keşfetmek ve varlık verilerini zenginleştirmek için diğer platformlarla entegre olur . Lansweeper, BT mülkünüze anında görünmenizi sağlamak için doğrudan birkaç platforma bağlanır. Lansweeper'ı diğer veri kaynaklarına bağlamak, BT departmanınıza kurumsal ağlara erişen tüm varlıkların kapsamlı bir envanterini sunar.

İhtiyaçlarınıza Göre Yapılandırılabilir
Ağ keşifinizi gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırın: Ağınızı IP aralığına göre tarayın, taranacak kritik sunucuları ayarlayın veya envanterinizi sürekli güncel tutmak için Active Directory'yi entegre edin.

Eşsiz Bilgi Derinliği
Lansweeper'ı donanım, yazılım ve kullanıcılar hakkındaki tek gerçek kaynağınız olarak düşünün. Öncü ve ağ ile ilgili tüm görevleri, projeleri ve kararları desteklemek için eksiksiz ve güncel bir genel bakışa güvenin. Kimsenin yapamayacağı soruları cevaplayın ve BT'nizin üstünde olun.

detay

BT Varlık Yönetim Yazılımı (Aracısız Ağ Bulma)

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.