geri

ONE DRİVE


Dosyalarınıza her cihazdan erişin
Nerede olursanız olun telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı kullanarak başladığınız işe devam edin. Yaptığınız değişiklikler tüm cihazlarınıza yansıtılır.
Harita üzerinde belgeleri içeren klasör

Çevrimdışı erişim
İnternet bağlantınız olmasa da üretkenliğinizi sürdürün. Dosyalarınıza erişmek için çevrimiçi olmak zorunda değilsiniz. Böylece en önemli dosyalarınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.
Ekranda kilit resmi olan bir bilgisayar

Dosyalarınızı güvende tutun
Cihazınızla ilgili bir sorun olduğunda dosyalarınızı veya fotoğraflarınızı kaybetme endişesi taşımayın. Bunlar her zaman OneDrive'da depolanır. Ayrıca OneDrive, SSL kullanılarak şifrelenir.

OUTLOOK    

Microsoft Outlook 2016 uygulaması ile E-posta, takvim, kişileri ve görevleri kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Push, e-posta gelen kutunuzu güncel tutar. Gruplar, diyalog görünümü ilgili mesajları gruplar. Takvimler ise planlama için yan yana görülme imkanı sunar.

SKYPE

Skype dünyayı konuşturmaya devam ediyor. Anlık mesajlar ya da sesli veya görüntülü çağrılarla “merhaba“ deyin. Kişilerin Skype'ı hangi cihazda kullandığı fark etmeksizin bu özelliklerin hepsini ücretsiz kullanın. Skype telefonlar, tabletler, PC'ler ve Mac'lerde kullanılabilir.
•    Görüntülü çağrılar sayesinde tebrik mesajlarını duymakla yetinmeyin, onları görün! 1 veya 24 arkadaşınızla ya da aile üyenizle HD görüntülü çağrılarda bir araya gelin. Nişanlandığınızın müjdesini verdiğinizde sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeleri ve mutluluk göz yaşlarını görün. 
•    Sohbet özelliği sayesinde kişilerinize anında ulaşın. Arkadaşlarınıza mesajlar gönderin, @ bahsetmelerle kişilerin dikkatini çekin, emojiler sayesinde görüşmelerinize canlılık katın veya bir aile buluşması planlamak için grup sohbeti oluşturun. 
•    Paylaşma özelliği sayesinde 300MB'a kadar olan fotoğrafları, videoları, belgeleri ve dosyaları sürükleyip bırakarak kolayca gönderin. Arkadaşlarınızla tatil planları yaparken veya ekibinize tasarımlarınızı sunarken ekranınızı paylaşın.
•    Daha üretken olun. Tüm @bahsetmelerinizi görüp bildirim merkezinden insanlara geri dönüş yapın. Paylaşılan dosyaları, bağlantıları ve fotoğrafları sohbet medya galerisinden hızlıca bulun. 
•    Kamera karşısında utangaç mı hissediyorsunuz? Öyleyse sesli çağrı özelliğiyle dünyanın her yerine sesi çağrılar yapın. Ayrıca, Skype'ın çok düşük tarifeleri sayesinde tüm dünyadaki sabit hatlara ve cep telefonlarına da çağrı yapabilirsiniz. 

ÜRÜNLERİMİZ


Yazılım
Windows Uygulamaları
OneDrive
Outlook
Skype
PCs ve cihazlar
PCs & tablets
Aksesuarları
Eğlence
Xbox ve oyunlar
Oyunlar
Windows Oyunları
İş
Microsoft Azure
Microsoft Dynamics
Microsoft 365
Microsoft Industry
Veri platformu
Developer & IT
.NET
Visual Studio
Windows Server

detay

Microsoft

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.