geri

"Always-on Cloud" Availability Platform yeni özelliklerle genişletiliyor
YENİ Veeam Availability Suite v10 iş sürekliliğini ve esnekliği yeni seviyelere taşıyor:

Fiziksel sunucular ve Ağa Bağlı Depolama (NAS) dahil olmak üzere ‘Bulutta’ Kesintisiz Çalışırlık Platformu aracılığıyla saniyelerle ölçülen kurtarma SLA'ları ile işletmenizin çalışmasını sağlayın
Özel, genel, yönetilen veya Çoklu Bulutta SaaS ve Karma Bulut ortamlarındaki tüm altyapılarda yer alan her türlü sanal, fiziksel ya da bulut iş yükünün Bulutlar Arası Veri Yönetimi aracılığıyla kullanım kolaylığını artırın
Nesne depolama desteği ve ilkeye dayalı veri yönetimi aracılığıyla pahalı birincil yedekleme deposunu boşaltırken maliyetleri de azaltın
Yeni Özellikler

Linux için Veeam Agent ve Microsoft Windows için Veeam Agent Yerleşik Yönetimi
Aracı yönetiminin doğrudan entegrasyonu ile yönetim karmaşıklığını azaltarak ve kullanılabilirliği iyileştirerek, kullanıcıların Veeam Backup & Replication konsolundan sanal ve fiziksel altyapılarını yönetmelerini sağlayın.


SMB ve NFS Paylaşımları için NAS Yedekleme Desteği
SMB ve NFS paylaşımları için Ağa Bağlı Depolama (NAS) desteğine yönelik dosya seviyesinde yedekleme özelliği bulunan Veeam'in korumalı veri kullanım alanı genişletmesi aracılığıyla Kesintisiz Çalışırlık sağlayın. SMB/NFS yedekleri, kısa ve uzun dönem bekletme ilkeleriyle esnek veri koruması ve SMB/NFS dosyalarını herhangi bir hedefe kolayca geri yükleme desteği içerir.


Scale-out Backup Repository - Arşiv Katmanı
Scale-Out Backup Repository™ için arşiv katmanı ilavesiyle uyumluluğu korurken birincil yedekleme havuzu alanından tasarruf edip maliyetleri en aza indirin. Yeni arşiv katmanı, yedeklerin herhangi bir depo veya medyaya arşivlenmesini sağlayarak depolamadan bağımsız destek sunar, en eski yedek dosyaları birincil depodan arşiv uzantılarına otomatik taşıyarak yedekleme verisi yönetimi imkanı tanır ve geniş bulut nesnesi depolama desteğine sahiptir.


Veeam CDP (Continuous Data Protection)
Felaket sırasında kritik verileri koruyun ve RPO'ları birkaç dakikadan birkaç saniyeye düşürmek, aynı zamanda standart sanal makine snapshot'ları oluşturmaya ihtiyaç duymadan sanal makine I/O'sunu güvenli şekilde yakalayıp replikaya yönlendirmek için VMware'ın VAIO altyapısından faydalanmak üzere VMware sertifikalı sürekli veri koruması ile katman 1 sanal makinelerinin Kesintisiz Çalışırlığını sağlayın.


Ek kurumsal ölçeklenebilirlik geliştirmeleri
v10, kuruluşların değerli zamanlarından tasarruf etmeleri ve genel ölçeklenebilirliği iyileştirmeleri için vCenter Server izinlerine ve Oracle RMAN entegrasyonuna dayanan VMware iş yüklerine yönelik self servis yedekleme ve geri yükleme işlevlerini oluşturmak üzere rol tabanlı erişim kontrol dahil çeşitli ek kurumsal ölçeklenebilirlik güçlendirmeleri sunarak, kullanıcıların Veeam konsolu aracılığıyla RMAN yedeklerini Veeam havuzlarına sorunsuz şekilde aktarmalarını ve yedeklerden kolayca arayüze dayalı geri yükleme gerçekleştirmelerini sağlar.


Birincil Depo Entegrasyonları - Evrensel Depolama Entegrasyon API'si
Özel iş ortaklarının Veeam Backup & Replication ile entegrasyon oluşturmasını sağlayan evrensel bir eklenti çerçevesi üzerinden önde gelen depolama sağlayıcılarıyla birincil depo entegrasyonları üzerinden Kesintisiz Çalışırlığı genişletin ve kurtarma zamanı ve noktası hedeflerini (RTPO™) iyileştirin. API tabanlı yeni entegre depolama çözümleri arasında IBM Spectrum Virtualize (IBM SAN Volume Controller (SVC) ve IBM Storwize ailesi), Lenovo Storage V Series ve INFINIDAT yer almaktadır.


DRaaS İyileştirmeleri (hizmet sağlayıcılar için)
Hizmet sağlayıcılar, Veeam Cloud Connect Replication için vCloud Director entegrasyonu ve Veeam Cloud Connect Yedekleri için Hizmet olarak Teyp (TaaS) dahil olmak üzere, yeni Hizmet olarak Felaket Kurtarma (DRaaS) geliştirmeleri ile kiracıların maliyetleri en aza indirmelerine ve felaket durumunda kurtarma sürelerini azaltmalarına yardımcı olabilir.

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

 

detay

Veeam

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.