geri

Çok yönlü grafik uygulamaları
Grafik tasarım, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme, sayfa düzeni, teknik çizim ve 3D görselleştirme dahil, takımlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm hayati araçları sağlayan ödüllü uygulamalardan oluşan bir koleksiyon.

Görüntü
Yüksek performanslı teknoloji
Ekipler, 64-bit ve Windows 10, Pen ve Touch ve 4K Ultra-HD monitörler için optimizasyon da dahil olmak üzere en son teknolojiyi kullanarak güvenle tasarım yapabilir.

Esnek lisanslama ve uygulama
Yazılıma tamamen sahip olun ya da yıllık bütçenin ihtiyaçlarını karşılamak için yıllık aboneliği seçin. Daha geniş ölçekte dağıtım için eğitim ve BT desteğinin katma değerini alın.

Kapsamlı işbirliği
Tasarım yeteneklerini genişletin ve kapsamlı dosya uyumluluğu ile erişin. Ekip üyeleri, müşterilerden, iş ortaklarından veya iş arkadaşlarından çeşitli formatlarda içerik alabilir ve düzenleyebilir. Projenin ihtiyaç duyduğu formatta çıktı alın: yazdırın, çevrimiçi veya mobil.

Artan verimlilik
Projeleri daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamak için sezgisel, kullanıcı dostu araçlar ve yüksek performanslı teknolojiyle tasarlayın. Yazılım sahipliği ve abonelik modelleri ve cazip toplu lisans indirimleri dahil olmak üzere esnek lisans seçenekleriyle bütçede kalın.

detay

Corel Draw

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.