geri

Comodo Cybersecurity, küresel bir siber güvenlik çözümünün yenilikçisi ve Comodo Security Solutions Inc.'in bir bölümüdür. 20 yılı aşkın bir süredir Comodo Cybersecurity, en hassas verileri başarıyla korumanın ön saflarında yer almaktadır; ve bugün, LAN, Web ve Cloud genelinde tehditleri gereksiz kılan yenilikçi bir siber güvenlik platformu sunuyor. Comodo Cybersecurity'nin devam eden misyonu, en önemli olanı korumak ve işletmelerin ve müşterilerin, tüm saldırıların önlenmesinin imkansız olduğu bir dünyada güvenle risk almasını sağlamaktır. 

BAŞLICA ÜRÜNLERİ

Comodo Siber Güvenlik: 


Endpoint Security:
Gelişmiş Otomatik Muhafaza Sistemimiz, uç noktalarınızın gelecekte mevcut veya bilinmeyen herhangi bir tehdide karşı korunmasını sağlar.

BT Yönetimi:

Comodo One MSP, Uzaktan İzleme ve Yönetim, Servis Masası ve Yama Yönetimi'ni tek ve kullanımı kolay bir konsolda birleştiren MSP'ler için entegre bir platformdur. Comodo One MSP, MSP'lerin mevcut süreçleri standartlaştırmasına ve otomatikleştirmesine, müşteri ağlarından gerçek zamanlı verileri ve uyarıları görüntülemesine, işletme maliyetlerini düşürmesine ve hizmet kalitesini artırmasına yardımcı oluyor.

Güvenli Bulut ve İnternet Erişimi

GÜVENLI DNS FILTRELEME

Kötü amaçlı ve uygunsuz web sitelerine masaüstü, dizüstü bilgisayar ve mobil cihaz erişimini kontrol edin.
    
GÜVENLI WEB AĞ GEÇIDI

Her türlü tehdide karşı koruma sağlayın ve politikaları tamamen kullanıcılarınızı yavaşlatmadan sıkı bir şekilde yerine getirin.

Anti Spam    
GÜVENLI E-POSTA AĞ GEÇIDI

Spam ve kötü amaçlı e-posta trafiğini ağınıza girmeden önce kaldırın.

Veri kaybı önleme    
VERI KAYBI ÖNLEME
Ağdaki hassas ve gizli verilerin hareketini izleyin ve kontrol edin.
 

detay

Comodo

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.