geri

QNAP, DOSYALARINIZI KİMDEN KORUR

Afetler
Önleyemediğimiz doğal felaketler veri kaybına neden olabilir

Bozukluk
Sürücüler sonsuza dek sürmez! Ortalama ömrü yaklaşık 4 yıldır.

Suç / Hırsızlık
Hacks, hırsızlık, fidye aygıtı her gün yine de olur

İnsan hatası
Kasten veya istemeden hata yapıyoruz!

1. AFETLER: BEKLEMEDİĞİMİZ AFETLER

Felaketler genellikle beklenmedik bir şekilde gelir ve herhangi bir engelleme olmadan dosyalarınız tehlikeye girebilir. Bilgisayarlarınız, tabletleriniz, telefonlarınız, harici sürücüleriniz ve ayrıca NAS'nız da dahil olmak üzere aygıtlarınızdaki dosyalar zarar görmüş veya kaybolmuş olabilir.Felaketler, genellikle yangın, deprem, taşkınlık ve evinize veya ofisinize zarar verebilecek beklenmeyen olaylara atıfta bulunur.

2. BOZUKLUK: THINGS DO GIVE UP ON US

Hiçbir şey sonsuza kadar sürmez ve muhtemelen zor yoldan öğrendin. Özellikle bilgisayarlar, telefonlar, tabletler, sabit diskler aşırı kullanımdan sonra veya yaş nedeniyle başarısız olur. Başarısızlık, cihazlarınızın size sadece vazgeçtiğini de gösterebilir.

3. SUÇ: THOSE WHO VIOLATE WHAT'S YOURS

Bilinmeyen kişiler tarafından kişisel dosyalar ihlal edildiğinde, siber suç felaket olur. Buna ayrıca hırsızlık, hack saldırısı, sabotaj ve virüs, solucanlar, fiziksel medya kesicileri dahil kötü niyetli eylemler dahildir.Ve buluta gelince, onlara tamamen güvenip bunlara güvenir misiniz? Bulutun tam olarak nerede ve ne olduğunu biliyor musun?

4. İNSAN HATASI: HEPİMİZ HATA YAPARIZ

İnsan hatası, bir dosyanın / programın yanlışlıkla silinmesi, dosyanın yanlış yerleştirilmesi, yönetim hataları ve bilinmeyen dosya formatlarını okumama gibi neredeyse her gün olur. Ayrıca bir dosyanın / programın kasten silinmesini insan hatası nedeniyle bir felaket olarak görebiliriz.

detay

Qnap

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.