geri

İş yüklerinizin istediği depolama.
Depolama yazılımıyla depolama donanımını birbirinden ayıran yazılım tanımlı depolama (SDS) kullanıldığında birçok uygulama daha hızlı ve daha verimli bir performans gösterir. Kapsamlı esneklik ve yaratıcı inovasyonla SDS, depolama tasarımınızı geliştirirken iş yükü gereksinimlerinizi temel almanıza olanak tanıyarak geleceğe hazır olmanızı sağlar.

İş yüklerinizin istediği depolama
Yazılım tanımlı depolama yaklaşımlarının bazıları, markalı yazılımlara ve esnek olmayan mimarilere bağımlı olmanıza neden olur. Öte yandan Dell, modern ve birbirinden farklı SDS çözümleri arasından seçin yapmanıza izin verir. Bu şekilde size, belirli bir uygulamanız için doğru donanımı ve yazılımı dağıtma esnekliği sağlar. Bu, varlık denetimini iyileştirmenize fırsat verir; yazılım ve donanım alanındaki en yeni ilerlemelere daha hızlı erişip yeni BT özelliklerini daha hızlı ekleyebilirsiniz.

Kendi yolunuzu tanımlayın.

Kendi yolunuzu tanımlayın
Herkese uyan tek bir SDS çözümü yoktur. Dolayısıyla önde gelen depolama yazılımı sağlayıcılarıyla ortaklaşa çalıştık ve birlikte, hem mevcut yatırımı koruyan hem de gelecek için esneklik ekleyen çevik, açık çözümler tasarladık. Kullanıma hazır gönderilen ve 15 dakikadan kısa bir sürede dağıtılabilen hiper düzeyde yakınsanmış çözümlerde riski ortadan kaldıracak, önceden doğrulanmış referans mimarileri arasından size en uygun olanı seçin.

Yazılım tanımlı yaklaşım, büyük olasılıkla depolama yol haritanızdaki çeşitli inovasyonlardan biridir. Gerçek anlamda yazılım tanımlı platformlarımız, bir sonraki donanım yenileme döngünüze değil, kuruluşunuzun talep ettiği inovasyonları ekleme zamanına karar vermenizi sağlar. Hazır olduğunuzda gelişme kaydedin. Örneğin Intel® Xeon® işlemcilerle desteklenen Dell XC Serisi ve EVO:RAIL için Dell Mühendislik Çözümleri, kullanıma sunulan yeni özellikleri ve yeni düğümleri bir dakikadan kısa bir sürede eklemenizi sağlar.

Tümleştirin. Düzenleyin. Hız kazandırın.

Tümleştirin. Düzenleyin. Hız kazandırın.
Dell SDS, işlevleri depolama dizisinden dışına taşıyıp bilgi işleme yakınlaştırarak performansı ve yanıt sürelerini geliştirir. Otomasyon araçları ve tümleştirme, yönetim karmaşıklığını azaltır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Sonuçta? 6 kata kadar daha hızlı bir sürede uygulanan ve yüzde 27'ye varan oranda tasarruf etmenizi sağlayan VDI.2 VDI için geleneksel depolama yaklaşımlarıyla karşılaştırıldığında Dell SDS çözümleri, yüzde 91 daha küçük bir alanda iki kat daha fazla sayıda kullanıcıyı destekleyebilir.

SDS'in vaadi “herhangi bir yazılım, herhangi bir donanım” olmakla birlikte gerçek, çok daha karmaşıktır. “Markasız” donanımı temel alan çözümler, beklentileri karşılamakta çoğunlukla yetersiz kalır. SDS'in denenmiş ve test edilmiş, uygun yapılandırmalara sahip kurumsal sınıf bir donanım üzerinde yapılan dağıtımları, başarınıza önemli bir katkı sağlayabilir. Birinci sınıf servisleri ve küresel desteğiyle Dell'in tek iletişim noktanız olması, kurumsal SDS'i çok daha kolaylaştırır.

detay

Dell

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.