geriZecurion Zlock, şirket ağının tüm uç noktalarından şirket gizli bilgilerinin sızıntılarına karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Zlock sayesinde USB, LPT, COM, IrDA, IEEE 1394, PCMCIA, Bluetooth, Wi-Fi, CD / DVD sürücüleri, yerleşik ağ kartları, yerel ve ağ yazıcıları portlarının tamamını kontrol altında tutmanız sağlanır. 2005'de ilk kez piyasaya çıktığından beri Zlock 820 bin'den fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

■    Harici cihazları izler

■    Bilgileri içeriğe göre analiz eder

■     Yazdırma, okuma ve yazma işlemlerini engeller

■    Hassas veriyi korur

Zecurion Zlock, ağ ve güvenlik yöneticilerinin yazılı belge ve dosya türlerinin içeriğini dikkate alarak erişim ilkelerini yapılandırmasına olanak tanır. Bu sofistike "içerik farkında(content-aware)" yaklaşım, yöneticiler ve kullanıcılar için zamandan tasarruf edecek şekilde "yanlış pozitifleri(false positive)" azaltır. Zlock, çıkarılabilir medyaya yazılmakta olan dosyaların içerik tabanlı şifrelenmesi için kriptoperimetre özelliğini sunar.

Zlock'un içerik filtrelemesi, bir kullanıcının yalnızca gizli bilgileri içermeyen dosyaları kopyalamasını veya yazdırmasını sağlar. Zlock yazdırılan ve harici cihazlara kaydedilen tüm dokümanların gölge kopyalarını oluşturabilir ve arşivleyebilir, böylece daha fazla adli prosedür ve soruşturma basitleştirilebilir.

Zlock, kurumsal dünyanın en popüler dosya formatlarmm 500'ünden fazlasını desteklemektedir. Ayrıca pano(clipboard) işlemlerini kontrol eder ve periyodik olarak son kullanıcı PC'lerin ekran görüntülerini alabilir ve onları daha iyi bir kullanıcı izleme için bir arşive kaydedebilir. Zlock'un modüler mimarisi işletmelerde 250.000 bilgisayara kadar ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlar.

Zecurion DLP Nasıl Fark Yaratıyor

Zecurion'un veri kaybını önleme (DLP) çözümü, gizli verileri dinlenme, hareket halindeyken uç nokta, ağ ve bulut arasında güvenliğini sağlayan, kullanımı kolay bir sistemdir. Mevzuata uygundur. KOBİ ve büyük ölçekli işletmeler için kolay yapılandırma özelliği ve uygun fiyatlandırma stratejileri ile Zecurion DLP varolan BT sistemlerine hızlı ve kolay entegre edilebilir. Çözüm, ağ sistemleri, uç nokta ve agent-based keşfetme işlevlerini desteklemektedir. Zecurion, sosyal ağlar ve mobil uygulamalar yoluyla sızıntı riski de dahil olmak üzere sürekli olarak çözüm geliştiriyor.

ZECURION HAKKINDA

Zecurion, şirket içi tehditlere işaret ederek ticari riski azaltacak yenilikçi güvenlik çözümleri üreten gobal pazarda lider konumunda teknoloji sağlayıcıdr. 2001 yılında kurulan Zecurion, dünya çapında 10,000'den fazla firmanın sızıntılara karşı kanıtlanmış ve güvenilir koruma sağlayan güvenlik çözümlerini başarıyla geliştirdi ve uygulamaya koydu. Şirketin çözümleri, verinin oluşturulması anından, verinin işlenme sürecine ve silinme sürecine kadar bilgi sızıntısına karşı kapsamlı koruma sağlar. 2013 yılında Zecurion, Gartner'da "İçerik Duyarlı Veri Kaybını Önleme" kategorisinde yer aldı. Ayrıca, prestijli Golden Bridge Ödülleri ve Ağ Ürünleri Kılavuzu aracılığıyla tanınmış ve CNews tarafından geliştirilen DLP Analytics geliştiricileri arasında sürekli olarak en üst sıralarda yer almaktadır.

detay

Zecurion DLP

Copyright © MsaNet 2014 Bütün Hakları Saklıdır.